Dom

Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. jest producentem założonym w 2007 roku i zlokalizowanym w mieście Zhongshan.INa rynku lamp LED posiadamy bardzo duże fabryki, jako szybko rozwijające się przedsiębiorstwo, które integruje produkcję i marketing oświetlenia LED.Jesteśmy kolekcją badawczo-rozwojową, produkcją i sprzedażą w jednej z firm produkcyjnych.

Zgodnie z zasadą Jakość na pierwszym miejscu, Zaufanie i Wygrana, koncentrujemy się na wartości dla klientów.Specjalizujemy się w technologii produkcji energooszczędnych lamp i lamp LED, które obejmują szeroką gamę produktów, w tym lampy energooszczędne, energooszczędne lampy półspiralne, energooszczędne żarówki w pełni spiralne, oświetlenie lotosowe;Żarówka LED, oświetlenie kukurydziane LED, oświetlenie punktowe LED, lampa świecowa LED, oświetlenie panelowe LED, tuba LED T5 / T8, oświetlenie dolne LED itp. Wszystkie procesy produkcyjne, od projektu, złożenia zamówienia, produkcji, testowania do wysyłki, są zakończone opiekę naszych sztabów.Dzięki oddzielnym liniom produkcyjnym dla małych i dużych zamówień jesteśmy w stanie elastycznie realizować zamówienia pomimo wielkości zamówień.Dostarczamy również surowce wszystkich produktów.Posiadamy profesjonalny zespół R&D, a dział stale rozwija nowe produkty.

Z pełną zdolnością badań, produkcji i sprzedaży urządzeń oświetleniowych.Korzystając z niezbędnych surowców i wraz z zaawansowaną technologią, oferujemy lampy o gwarantowanym wysokim strumieniu świetlnym, dobrym oddawaniu barw, wydajności elektrycznej i długiej żywotności.Niezawodne lampy mogą być stosowane w wielu miejscach na zewnątrz i wewnątrz budynków, które mają świetlaną przyszłość pod względem ekologicznym.

Nasza firma zajmuje powierzchnię 8000 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 150 sztabów.Nasza firma jest w pełni wyposażona, a każdy produkt będzie testowany w pięciu procesach pomiarowych podczas całego procesu produkcyjnego.W oparciu o półautomatyczne linie produkcyjne oraz szereg urządzeń technologicznych nasza miesięczna produkcja sięga 800 000 sztuk, co zapewnia szybką dostawę dla naszych klientów.Dzięki doskonałej jakości i rozsądnej cenie nasze produkty dobrze sprzedają się w Ameryce Południowej, Azji Południowo-Wschodniej i Europie Wschodniej.

Z poważaniem witamy wymagania OEM i ODM.Będziemy dążyć do dostarczania najwyższej jakości produktów i obsługi klienta.Wszystkich klientów zapraszamy w dobrej wierze do odwiedzenia naszej firmy.Najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy zaproponujemy z całego serca.Będziemy współpracować z Państwem z największym nastawieniem do rozwoju wspaniałego biznesu razem żarliwie.
Chiny Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. profil firmy 0
Chiny Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. profil firmy 1

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. jest producentem założonym w 2007 roku i zlokalizowanym w mieście Zhongshan.Jesteśmy kolekcją badawczo-rozwojową, produkcją i sprzedażą w jednej z firm produkcyjnych.Zgodnie z zasadą Jakość na pierwszym miejscu, Zaufanie i Wygrana, koncentrujemy się na wartości dla klientów.Specjalizujemy się w produkcji żarówek LED, tub ledowych T8 i T5, paneli LED i energooszczędnych lamp itp.
Chiny Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. profil firmy 0

Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd.
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Shuang Yun

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 15000000-20000000

Rok założenia : 2007

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Zhongshan Shuangyun Electrical Co., Ltd. Certyfikaty